In de Solution Rooms 'Perspectieven op Onderwijskwaliteit' bespreken studenten, docenten, beleidsmakers en onderzoekers oplossingsrichtingen voor het hoger onderwijs. Eén van de thema's is Blended onderwijs, waar Wiebe Dijkstra (TU Delft) een wetenschappelijke reflectie over schreef.
Gepubliceerd:
Gerelateerd in de kennisbank
Verdiepende bron
Wat leren hogescholen en universiteiten van de coronaperiode?
hoDownload van TurnerDe onderwijsbehoeften van 1500 studenten en medewerkers van zes hogescholen zijn onderzocht. In het rapport worden aanbevelingen gegeven op basis van de lessen van de coronacrisis.
Verdiepende bron
Cruciale docenteigenschappen bij implementatie van blended learning
hoLees verder bij SURF communitiesEen atikel over het implementatieproces van blended learning. Hierin worden docenteigenschappen uiteengezet die belangrijk zijn voor effectieve implementatie.
Verdiepende bron
Blended learning implementeren: twee modellen
hoLees verder bij LinkedInVeel managers en bestuurders in het hoger onderwijs werken aan een nieuwe visie op blended learning. Lees meer over de randvoorwaarden voor implementatie op grote schaal.