Terugkijken webinar: Innoverend vermogen van docenten in het mbo

Het Nationaal Regieorgaan Onderwijsonderzoek (NRO) en het ComeniusNetwerk organiseerden een interactief webinar over innoverend vermogen van docenten in het mbo op 13 november 2024.

Twee experts op het gebied van onderwijsinnovatie, Harry Rorije en Ceciel Korsmit, delen in dit webinar hun inzichten en ervaringen. Voor het Nationaal Regieorgaan Onderwijsonderzoek (NRO) zijn zij bezig met het samenstellen van een themapagina die onderzoek naar innoverend vermogen bundelt, aangevuld met praktische handvatten voor docenten. Tijdens dit webinar nemen ze je mee in hun bevindingen en laten ze zien hoe jij deze kennis kunt inzetten om innovatie succesvol te implementeren.

Ook Comenius-lid Pyt de Vries schuift aan. Pyt de Vries is docent-onderzoeker bij Firda, lid van het ComeniusNetwerk en ontvanger van de mbo-Comeniusbeurs voor een innovatief project rondom transformatieve leeromgevingen. Pyt vertelt hoe hij deze innovatie gaat aanpakken en welke uitdagingen hij verwacht tegen te komen.

Naast kennis uit onderzoek en concrete tips voor de praktijk krijg je antwoord op de belangrijkste vragen:

  • Welke uitdagingen kom je tegen bij jezelf of in je team?
  • Wat kun je doen om je innovatieproject de goede kant op te sturen?
  • Welke effectieve strategieën kunnen je innovatiecapaciteit versterken?

Heb je het webinar gemist? Kijk het hier terug.

Webinar terugkijken